تعمیرات یو پی اس eximpower

معرفی شرکت EXIMPOWER :

eximpower مجموعه‌ ای از شرکت‌ های صنعتی می باشد و با هدف طراحی و تولید منابع تغذیه سوئیچینگ در سال ۱۹۷۶ تأسیس شد.شرکت eximpower دارای ۲ کارخانه بزرگ یوپی اس در شهرهای Legnago (ورونا) و Cormano (میلان) و همینطور نمایندگی‌هایی در اکثر کشورهای معروف دنیا که بیشتر از ۸۰ کشور می باشد.این شرکت در سال ۱۹۸۵ با تغییر در قالب خود و افزایش شرکت‌ های زیر مجموعه ، به طور رسمی اقدام به تولید یو پی‌ اس کرد. در سال ۲۰۰۵ شرکت apc که برترین تولید کننده یو پی اس در جهان می باشد ، با این شرکت در زمینه یوپی اس همکاری نمود .
سال ۲۰۱۴ بود که مدیریت گروه eximpower اراده خود را قوی کردند تا در زمینه انرژی های تجدید پذیر محصولاتی با برند airston عرضه و روانه بازار کنند.
هم اکنون eximpower از برترین و بزرگترین شرکت های یوپی اس در زمینه طراحی و تولید این محصول جهت کاربرد های مختلف مانند اداری صنعتی و مسکونی می باشد و کاملا به برند جهانی تبدیل شده است.

ویژگی های خاص eximpower :

  • باکیفیت ترین و بهترین خط تولید
  • بهترین کیفیت خط تولید با حاصل و بازدهی بیشتر
  • دارای بالاترین استانداردخروجی
  • دارای تمامی استانداردهای زیست محیطی ( گواهینامه استاندارد مدیریت محیط زیست (iSO 14001) )
  • دارای سطح بالای بهره‌وری انرژی (ECO Level بالای ۵)
  • دارای حداکثر قابلیت های اطمینان
پس با این ویژگی ها یو پی اس eximpower به کیفیت در ساخت و تولید محصولات خود اهمیت زیادی به خرج میدهد و همچنین به عنوان اولین شرکت اروپایی که یو پی‌ اس‌ های خود را بر مبنای مدیریت بهره‌ وری انرژی تولید می‌ کند ،در این زمینه تحسین برانگیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *