یو پی اس

یو پی اس

در مورد سیستم­های برق اضطراری (یو پی اس)، بدترین کابوس یک تکنسین سکوت است. مواجهه با از دست دادن ناگهانی برق سیستم و فقدان ژنراتور پشتیبان را در نظر بگیرید.

برای اطمینان از محقق نشدن این کابوس، مدیران مهندسی و تعمیر و نگهداری می­توانند از برق اضطراری ( یو پی اس )، که جزئی ضروری از استراتژی­های امکانات سازمانی و تجاری برای حفاظت از عملیات ساخت و ساز و فعالیت­های حیاتی در مقابل مشکلات برقی است، استفاده کنند.

 

مدیران برای عملکرد صحیح دستگاه یو پی اس و حفاظت از تجهیزات حیاتی تسهیلات در مقابل قطع برق و مشکلات مرتبط، نیاز به اجرای یک طرح دو جانبه حفاظتی دارند: انتخاب UPS مناسب و طراحی سیستم الکتریکی، همراه با یک برنامه نگهداری و تعمیرات.

 

تست و تعمیر و نگهداری یو پی اس

تست مکرر تجهیزات یو پی اس به شناسایی مشکلات و به حداقل رساندن مشکلات برقی بالقوه ویرانگر کمک می­کند. در گذشته، تست یک یوپی اس مشکل تر بود. بعنوان مثال، سیستم اغلب متوجه ظرفیت کاهش یافته­ی باتری نمی­شد. در نتیجه، تکنسین­ها نمی­توانستند بسیاری از مشکلات بالقوه­ ی تجهیزات را تا زمان از دست دادن منبع تغذیه­ی ابزار شناسایی کنند.

 

امروزه، بسیاری از یو پی اس ها پیمانه­ای هستند، که به تکنسین اجازه می­دهد تا اجزای خاصی از واحد را در حالی که یو پی اس برای مدت زمان طراحی شده از سیستم پشتیبانی می­کند، تست و یا جایگزین کنند. به عبارت دیگر، امروزه تکنسین­ها هیچ بهانه­ای برای آزمایش نکردن و عدم حفظ منظم یوپی اس ندارند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *