یو پی اس پایا سیستم

مجتمع یو پی اس پایا سیستم در سال ۱۳۷۰ با جمعی از متخصصین و مهندسین ایارنی آغاز به کار کرد و در زمینه تولید تجهیزات برقی و کنترل و تجهیزات ذخیره انرژی وارد فعالیت حرفه ای شد.

در طی بیش از یک دهه فعالیت این شرکت تولیدات بسیاری توسط این شرکت به بازار ایران ارائه شد و همچنین پروژه های بزرگی در زمینه برق و کنترل مورد اجرا گذاشته شد.

طی این سالها با افزایش تعداد پرسنل متخصص و پرتوان خود و افازیش تعداد کارگاه ها و کارخانه های تولیدی خود  امروزه محصولات بسیاری را در زمینه ها از جمله  یو پی اس ، استابلایزر، باتری یو پی اس ، ساب رک، رک های ً۱۹ جهت شبکه های کامپیوتری، رک های مخابراتی، صوتی و کیس های صنعتی تولید و عرضه کرده است.

تعداد محصولات فعلی این کارخانه به بیش از ۷۰ عدد میرسد. این شرکت در سالهای زیادی تجارب ارزشمنذی انباشته و در نهایت در سال ۱۳۷۸ موفق به ارسال اولین محموله خود به انگلستان بود و تولیدات خود را برای اولین بار در نمایشگاه  Cebit غول صنعتی اروپا آلمان ارائه کرد و با استقبال فراوانی از سوی کمپانی های خارجی روبرو گردید.

 یو پی اس پایا سیستم

فعالیتهای دیگر یو پی اس پایا سیستم

ادامه فعالیت این شرکت همراه با انجام پروژه مخابراتی در کل کشور بود. از دیگر موفقیت های این شرکت میتوان به ارائه خدمات به سازمان خدمات انفورماتیک، صندوق قرض‌الحسنه انصارالمجاهدین، بانک پارسیان، داده پردازی، صنایع قطعات الکترونیک ایران، بانک رفاه کارگران، بانک ملی، نهاد ریاست جمهوری، نیروی انتظامی، استانداری سراسر کشور، انرژی اتمی و …. نام برد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *